Yhteys

YHTEYDENOTTOPYYNTÖ

 
 
 
 
Yhteydenottopyyntö mainostila radio
Yhteydenottopyyntö viestintäpaja
Muu asia
 
 
 

Tero Titoff

Työvalmentaja

tero.titoff@inari.fi


Milja

Mediasuunnittelija

viestintapaja@inari.fi


Katja 

Mediasuunnittelija

viestintapaja@inari.fi


Vesa Siiri

Toimittaja

vesa@radioinari.fi

Ilmari Aikio

Toimittaja

ilmari@radioinari.fi

Elmeri

Ääniasiantuntija

viestintapaja@inari.fi


Kristiina Roinesalo

Toimittaja

kristiina@radioinari.fi

Kristian Waltari

Toimittaja

kristian@radioinari.fi

Antti Kastinen

Toiminnanohjaaja, myynti, mediasuhteet

antti@radioinari.fi


Sivusto käyttää evästeitä, joiden avulla parannetaan käyttäjäkokemusta. Jatkamalla sivuston selailua hyväksyt evästeiden käytön.

Hyväksy